Gizlilik İlkesi

 • www.citlembikcicek.com.tr internet sitesi aracılığıyla gerçekleştirdiğiniz alışveriş işlemleri ve kişisel bilgilerinizin güvenli kalması bizim için çok büyük bir önem taşımaktadır. www.citlembikcicek.com.tr müşterilerinin güvenli alışveriş yapabilmesi için bankacılık işlemlerini, bu konuda Türkiye’nin önde gelen kurumlarından   Akbank ile yürütmektedir.
 • Sitemizden yaptığınız alışveriş işlemleri ile ilgili olarak kişisel bilgileriniz ve kredi kartı bilgileriniz, uluslar arası kabul görmüş SSL sertifikaları ile şifrelenerek direkt olarak bankanın kredi kartı merkezine ulaştırılır. Burada gerekli işlemler tamamlandıktan sonra işlemin sonucu otomatik olarak Sitemiz üstünden size bildirilir. İşlemin tamamlanması 1 dakikadan az bir zaman almaktadır. Bu işlemler sırasında www.citlembikcicek.com.tr firması dahil hiç kimse kredi kartı bilgilerinizi görüntüleyemez. Güvenliğiniz bizim için önemlidir.
 • www.citlembikcicek.com.tr’nin tüm sistemi web tabanlıdır. Böylece kullanıcıların tanınması ve veri güvenliklerinin onaylanması işlemi hızla gerçekleşir. Bu işlemler sırasında web tarayıcılarına “cookie” adlı veriler gönderilen kullanıcıların, tek yapmaları gereken, bilgisayarlarını belirli aralıklarla güncellemektir.
  Kullanıcılara ait kişisel ve gizli bilgilerin tümü, güvenli elektronik sistemlerde standartlara uygun olarak saklanmaktadır. Bu bilgiler, yetki sahibi www.citlembikcicek.com.tr personeli dışında kimse tarafından görülemez. Mevcut T.C. kanunları ve uluslararası kanunlar çerçevesinde oluşan zorunlu durumlarda ise söz konusu bilgilere, kullanıcı onayı altındaki bir sistem üzerinden ulaşılabilir.
 • Gönderenin isminin gizli kalması seçeneğini seçtiği durumlarda siparişi götüren personelin teslim tutanağında gönderenin ismi bulunmamaktadır. Alıcı kişi gizli isimden dolayı çiçeği kabul etmemesi durumunda sorumluluk göndericiye aittir.
  www.citlembikcicek.com.tr  kullanıcılardan derlediği bu kişisel ve hassas bilgileri, kullanıcı onayı olmaksızın hiçbir isim altında, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamamayı, söz konusu bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşmamayı ve hiçbir surette kötüye kullanmamayı taahhüt ve garanti eder.
 • www.citlembikcicek.com.tr ; yukarıda sözü edilen kişisel içerikli bilgiler dışındaki genel kullanıcı bilgilerini, sunduğu hizmetleri daha verimli kılmak ve müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutabilmek amacıyla analiz ederek yorumlamak ve seçkin iş ortakları ile paylaşmak hakkını saklı tutar.
 • Ayrıca, kullanıcılar onay verdikleri takdirde, bu bilgiler www.citlembikcicek.com.tr tarafından değerlendirilerek ürün güncellemeleri, indirim duyuruları ve özel teklifler amacıyla kullanılabilir.
 • www.citlembikcicek.com.tr  en gelişmiş güvenlik sistemleri ile korunmakta ve alışveriş yapanlar için yüzde yüz güvenlik sağlamaktadır.
 • Firmamız üyelerinin kişisel bilgilerine, kredi kartı verilerine ve tüm diğer hassas bilgilerine www.citlembikcicek.com.tr personeli de dahil olmak üzere, hiçbir üçüncü şahıs, izinsiz erişemez.